Śluz z pochwy o brzydkim zapachu

Witam. Mam 18 lat i od dłuższego czasu wydobywają się z mojej pochwy duże ilości śluzu.Są one brzydko pachnące i nie występują tylko wtedy,gdy mam okres. Co to może oznaczać? Często mam też zapalenie nerek,czy jedno i drugie ma coś ze sobą wspólnego ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można wykluczyć infekcji dróg rodnych. Proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej celem badania bezpośredniego. Postawienie jednoznacznej diagnozy wykracza poza możliwości internetowe.