Brązowa wydzielina z pochwy przez dwa tygodnie

z mojej pochwy od prawie dwóch tygodni wylatuje brązowa maź, nie wiem co to jest, ale to jest uporczywe, niekomfortowe. mam 18 lat i szczerze to się boję, że to może być coś poważnego ..

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jedną z potencjalnych przyczyn objawów może być stan zapalny dróg rodnych niemniej diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.