Brązowa wydzielina z pochwy - co to oznacza? Co robić?

Od 3 dni pojawia się u mnie brązowa wydzielina z pochwy. Występuje ona tylko w dzień w nocy nie ma po niej śladu. Mam 13 lat j jeszcze nie miałam okresu. Nie uprawiałam seksu i nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Czy może to być coś groźnego??

Witam serdecznie,

Brązowa wydzielina jest najprawdopodobniej zapowiedzą mającej nie długo się pojawić miesiączki. Dlatego należy jej oczekiwać.
Gdyby wydzielinie towarzyszył świąd okolic intymnych może to oznaczać stan zapalny dróg rodnych.
Gdyby miesiączka się nie pojawiła a wydzielina nadal się utrzymywała konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam