Spadek wagi a podwyższone wyniki badań

Witam proszę o pomoc od roku bardzo źle się czuję spadek wagi ciała z 90kg do 60kg.nie mogę chodzić wszystko mnie boli a lekarze rozkładaja ręce wysyłając mnie co chwila do następnych. badania robiłek kilka razy i wychodzi to samo CRP-43,32 OB-48 WBC-16,3 NEUR 80,9% LYMPH%-9,7 MCH 26,7 PISZĘ TYLKO TE PODWYŻSZONE BO RESZTA W NORMIE CO TO MOŻE OZNACZAĆ CO JA MAM DALEJ ZROBIĆ DO KOGO SIĘ UDAC

Konieczne są badania szukające ogniska zapalnego. CRP OB i leukocytoza sugerują stan zapalny lub infekcje. Konieczne RTG kl piersiowej, konsultacja laryngologiczna, stomatologiczna. Jeśli te poszukiwania nic nie dadzą wtedy konieczne będzie badanie w kierunku choroby reumatologicznej lub hematologicznej.