Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spadki poziomu cukru we krwi

Witam. Nie mam cukrzycy ale bardzo często spada mi poziom cukru we krwi, wtedy czuję się osłabiony i raz chciałem stracić przytomność, ale jak zjem coś słodkiego to odrazu nabieram energii i poziom cukru wyrównuje się, jest w tedy w granicach 100- 101. Rafał
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Różnice między penem a pompą insulinową

Cierpisz na cukrzycę? Czy wiesz. jaka jest różnica między penem a pompą insulinową? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Być może ma Pan tzw. hipoglikemię reaktywną, z kolei insulinoma - zmiana będąca przyczyną hipoglikemii to sprawa bardzo rzadka, czasami objawy hipoglikemii mogą pojawiać się jako objawy przepowiadające cukrzycę. Proszę udać się do diabetologa, który przeprowadzi stosowną diagnostykę i zaleci dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz

Specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog i endokrynolog. Autor oraz współautor ponad 140 artykułów i doniesień zjazdowych. Laureat plebiscytu Lekarz Roku 2016 Dziennika Wschodniego. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy