Sperma na palcach po masturbacji a ryzyko zajścia w ciążę podczas pettingu

Witam mam 15 lat i jestem chlopakiem.2-3 temu o godzinie 11 masturnowalem sie i mialem troche spermy na palcach i dloniach ale od razu poszedlem je umyc mydlem w plynie i je po umyciu wytarłem.Po 5 godzinach poszedlem sie kapac w jezioze czy stwie ale przed tymi 5 godzinami dotykalem recznikow i tp.Potem to stalo sie...wlozylem kej tylko czubek palca i 3-4 wlozylem i wyjolem.Miala sluz w pochwie ale tyle razy sie mylem i dotykalem roznych rzeczy ze chyba nie jest w ciazy.BLAGAM O POMOC.

Witam serdecznie!
W podanej sytuacji szanse na zapłodnienie są znikome. Praktycznie nie ma szans aby przy takiej ilości mycia rąk plemniki przeżyły w środowisku zewnętrznym.
Pozdrawiam!