Sperma w muszli klozetowej a ryzyko zapłodnienia

Czy sperma pozostawiona w muszli klozetowej i niespuszczenie wody stwarza ryzyko? Czy może zapłodnić kobietę jeżeli ona np. sika i plemniki odpryskują tam lub gdy jest chluśnięcie w pochwę? Bardzo proszę o odpowiedź.

Natrętne myśli i lęki (obsesje) są objawem psychopatologicznym i osoba cierpiąca z tego powodu wymaga specjalistycznej pomocy. Pomoc zwykle jest skuteczna.
Pozdrawiam i zachęcam do zajęcia się tym problemem. JW