Sperma na bieliźnie a ryzyko zapłodnienia

Dzień Dobry. Chciałem się zapytać czy podczas pettingu mogło w jakiś sposób dojść do zapłodnienia. Po wytrysku sperma znajdowała się na bieliźnie mojej partnerki. Sperma mogła znajdować się również na palcach. Dotykałem wtedy ją po narządach intymnych lecz nie została wprowadzona do środka pochwy. Później została wytarta lecz mogła znajdować się jej niewielka ilość na bieliźnie. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę? Z góry Dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Teoretycznie istnieje ryzyko ciąży, ale w praktyce jest ona bardzo mało prawdopodobna.
Pozdrawiam!

Lek. Magdalena Pikul

Witam,
Ryzyko wystąpienia ciąży bardzo duże. Proponuję przyjęcie tabletki po stosunku np. ellaOne.
Pozdrawiam.