Sperma w okolicy warg sromowych a możliwość zajścia w ciążę

Czy to możlwie żeby tak zajść w ciążę? Spóściłem się kobiecie na biust, po czym sperma spłynełą w okolicę warg sromowych, kobieta siedziała i jak poczuwa ze spływała sperma natychmiast zacisła uda żeby nie dostała się dalej. Po czym dokladnie szybko wytarła husteczką

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopodobieństwo jest bardzo niskie, bliskie zeru. Pozdrawiam