Spłynięcie spermy w okolice warg sromowych w dni płodne u dziewicy a możliwość ciąży

Witam, jestem jeszcze dziewicą, ale niedawno uprawiałam seks analny z chłopakiem i doszło do wytrysku, sperma spłynęła w okolice warg sromowych? Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę w moim przypadku? dodam, że miałam wtedy dni płodne, a nie mieliśmy żadnego zabezpieczenia, po wytrysku jedynie się podmyłam.

Renata GrzechociĹska

Ryzyko ciąży jest niskie jednak nie można go całkowicie wykluczyć.