Spłycenie fizjologicznej lozdozy z kifotycznym ustawieniem osi długiej kręgu C4-C6

Miałam operację usunięcia tarczy kręg.C4/C5iC5/C6(mikrodyscectomia).Spondolydeza międzytrzonowa na poziomie C4/C5iC5/C6(4mm).Wynik MRI; lewowypukła skolioza.Spłycenie fizjologicznej lozdozy z kifotycznym ust. osi dł. kręg.C4-C6.Zaostrzenia przednich kraw. trzonów.Po str. prawej torbiel okołonerwowa C7.Na poziomieC4-C5asymetryczna wypuklina krązka międzykregowego na lewo z uciskiem worka oponowego i modelowaniem przed. pow. rdzenia kręg.Wymiar strzałkowy kanału kręg. zmniejszonyC4-C6do11-5-12mm

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej interpretacji powyższego badania będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.