Sposoby leczenia szpiczaka mnogiego

Witam. Mam pytanie -U mojej mamy wczoraj .zupełnie przypadkowo stwierdzono szpiczak mnogiego,ona nie ma swiadomosci co to za choroba(nie ma internetu).Prosze o dpowiedz co dalej-gdzie sie udac.Dodam ze jestesmy z okolic łodzi. Bardzo dziekuje z gory za odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pani Mama powinna zostać niezwłocznie skierowana do Kliniki Hematologii, gdzie specjaliści pokierują dalszym leczeniem.