Ustalenie tytułu leczenia psychiatrycznego

witam mam pytanie od jakis 2miesiecy lecze sie u lekarza medycznego zdrowia psychicznego ,ale tak naprwde nie wiem na co pewnie to smieszne ale taka jest prawda iz nie powiedzial mi ,mam lęki,i objawy pasujace do nerwicy a nie bede obwijal w bawelne iz wczesniej zdazalo sie spozyc narkotyki mdz innymi ;amfetamine i marichuane ,czy ktos moze mi odpowiedziec co to moze by czy jest to moze jakas forma otrucia ? biore leki typu ssri i trazodon z gory dziekuje i pozdrawiam

Witam. To jest bardzo dobre pytanie. Zachęcam Pana do tego, aby zadać je swojemu lekarzowi. Przecież nikt poważny nie postawi Panu diagnozy przez internet - nie widząc Pana, nie zbierając wywiadu, itd. Im więcej otwartości w relacji lekarz - pacjent - tym większa szansa na rozsądne leczenie. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe postawienie żadnej diagnozy za pośrednictwem Internetu. To jest pytanie do Pana lekarza prowadzącego.
Oczywiście, powinien on jednak znać wszystkie prawdziwe informacje na temat historii Pana zdrowia - w tym również przyjmowanych narkotyków i innych substancji psychoaktywnych.

Pozdrawiam!