Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wczesny wytrysk a zażywanie narkotyków i częsta masturbacja

Witam mam problem z wczesnym wytryskiem kończę po 2 min kiedyś dawałem rade dłużej najdziwniejsze jest to ze po stosunku bądź masturbacji penis staje się bardziej wrażliwy i dochodzę jeszcze szybciej miałem problem z narkotykami i często się masturbowalem czy to może być przyczyną ?? Co mam zrobić kiedyś po masturbacji następna trwała dłużej a nie krócej. Ps problem narkotykowy juz zazegnalem.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Masturbacja kobiet

Narkotyki sieją spustoszenie w organizmie, zwłaszcza w układzie nerwowym i zaprzestanie używania to dopiero początek rehabilitacji.
Internetowo nie rozwiąże Pan problemu, potrzebna pomoc specjalisty.
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy