Czy taka kombinaja leków psychiatrycznych jest prawidłowa?

Witam serdecznie Czy bupropion neuraxpharm 150mg na depresję po 1tabletce 150mg rano a trazodon czyli trittico CR po jednej tabletce na noc na zaburzenia lękowe jest odpowiednią kombinacja? Czy nie bedzie żadnej interakcji? Czy tak może byc?
MĘŻCZYZNA, 41 LAT około miesiąca temu

Dzień dobry, jest. psychologiem, więc nie wypowiem się w sprawie leków. Zauważyłem natomiast, że leczący Pana psychiatra, nie zbudza Pańskiego zaufania - inaczej, przecież, nie zadawałby Pan tego pytania. Proszę więc pomyśleć nad zmianą lekarza leczącego, albo (co niestety nie zawsze jest możliwe) spróbować porozmawiać z nim o Pana wątpliwościach i obawach. Często okazuje się, że lekarze okazują się bardziej przyjaźni pacjentom, niż wrażenie jakie sprawiają. Bardzo zachęcam do zaufania specjalistom. Opinie internetowe, szczególnie w kwestiach farmakoterapii traktowałbym raczej "z przymrużeniem oka". Z życzeniami zdrowia i przyjaznego psychiatry.