Czy taki zestaw leków jest bezpieczny?

Witam Od kardiologa mam przepisany lek Bibloc 1,25mg(1x1) na nadcisnienie ,teraz od psychiatry otrzymalem Pregabalin Accord 75mg (2x1; 1-0-1) oraz Sertagen 50mg(1x1) i Trittico CR 75mg 1/3 tabletki czy taki zestaw jest bezpieczny ?Moze zrezygnowac z Trittico? Psychiatra zostal poinformowany o nadcisnieniu i przepisanym leku Czy z powyzszego zestawu grozi mi zespol serotoninowy?

Witam! Trzeba zachować szczególną ostrożność w jednoczesnym stosowaniu Sertagenu i Bibloc, oraz Sertagenu Trittico! Zaleca się zastąpienie lekami o podobnym profilu działanie, lecz nie wchodzącym w reakcje. Myślę, że leczący psychiatra powinien sobie z problemem poradzić. Powodzenia W. Łuczkowski.