Sposoby na ochronę przed ciążą

Witam. Jestem mezatka od dwuch lat. Uprawiamy z mezem stosunek przerywany,maz nie zgadza sie na tabletki antykoncepcyjne,gdyz boi sie ze w przyszlosci nasze dziecko urodzi sie chore i ja takze moge zachorowac. Prezerwatywy nie wchodza w gre,wiec jak bezpiecznie sie zabezpieczac? Nie chcem stosunku przerywanego gdyz to takze szkodzi mojemu mezowi. Prosze o rade. Wanda.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku najlepiej byłoby gdyby skonsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem, który zbierze dokładny wywiad, zbada Panią oraz w zależności od uzyskanych informacji poleci Pani najlepsze metody antykoncepcyjne.