Spowolnione bicie serca a możliwe przyczyny

Witam ,ostatnio ,odczuwam takie mocne tetniace i jakby spowolnione bicie serca ,dzieje sie to srednio 3-5 razy na godzine ,kiedy sie to dzieje ciezko mi sie oddycha... bylam ostatnio na EKG , lecz kardiolog mowil ze wszystko jest w porzadku .... nie wiem co teraz ?prosze o rade czy ekg moglo , nic nie wykryc ?

Magdalena StusiĹska

Jeśli występuje to kilka razy dziennie najlepiej wykonać 24h badanie holtera.