Spóźniająca się miesiączka a wzdęcia brzucha i bolesność jajnika

Witam, mam problem ze spozniajaca sie miesiaczka. Moje cykle to mniej wiecej 32 dni. Natomiast ostatnia miesiaczke mialam 5 marca dodam ze mnie bardzo zaskoczyła poniewaz dostalam ja po 23 dniach. Kilka dni wczesniej zauwazylam w srodku wydzieline twarozkowa i uzylam iladian direct plus i na nastepny dzien dostalam okres. Po okresie przez kilka dni uzywalam nadal iladianu ale mi nie pomogl i aplikowalam gynalgin przez 10 dni. Teraz mam caly czas wzdety brzuch i pobolewa jajnik. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.