Co może być przyczyną zaburzenia miesiączkowania?

Witam , mam pytanie , nir wiem co sie dzieje ze mna ostatni czasy poniewaz zawsze mialam normalna miesiaczke a teraz przez caly styczeń jej nie mialam bolaly piesi i podbrzusze jak przed miesiaczka. Teraz jest luty i tydzien temu po zażyciu tabletek na hormony dla kobiet w czasie menopauzy dostalam miesiaczke o ile mozna tak nazwac poniewaz ma ona dziwny kolor brazowy czasem czarny pierwszego dnia mialam czerwona z skrzepami. Mam lat 21. Wczesniej nieregularnie tez miesiaczkowalam , raz zdazylo sie sie nie mialam miesiaczki 13 dni ale dostalam teraz nie mialam miesiac. Dwa lata temu tez.mialam podobnie dziwna brazowa wydzieline bez zapachu i bardzo bylo mi niedobrze i krecilo sie w glowie.

Lek. Michał Lenard

Przyczyn zaburzeń miesiączkowania jest bardzo dużo np. stres, duży wysiłek fizyczny, choroby, zaburzenia hormonalne i oczywiście ciąża. Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zleci badania dodatkowe. Pozdrawiam!