Spóźniający się okres, plamienie a ciąża

dzień dobry mam pytanie , spóznił mi sie okres o 5 dni , po czym pojawiło sie raczej plamienie i duze upławy przez okło dwa dni , miałam bolesnosc piersi i mam nacisk na pęcherz , ale test ciązowy wyszedł nam negatywny , byc moze był zrobiony za wczesnie . czy moge byc w ciąży mam 39 lat

Witam. Opisane objawy są wyrazem infekcji układu moczowo-płciowego. Proszę zgłosic się do lekarza poz lub ginekologa który wdroży odpowiednie leczenie.