Spóźniający się okres po stosunku niezabezpieczonym

Witam.. Ostatniego września i 6 października uprawialiśmy z chłopakiem sex.. spóźnia mi się okres który powinnam mieć 10 października.. zrobiłam 2 testy ciążowe ale wyszły negatywnie i teraz nie wiem co mam robić... dlatego proszę o pomoc... co powinnam zrobić...?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę powtórzyć test ciążowy. Jeśli krwawienie się nie pojawi, bez względu na wynik proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.