Spóźniający się okres u 43-latki

mam 43 lata i okres spoznia mi sie 20 dni i nie jestem w ciazy czy to poczatek tego najgorszego dla kobiety? mialam ciezki okres trudny egzamin i przeziebienie... dziekuje...

Witam!
Nie można od razu myśleć o najgorszym - cokolwiek miało to być. W życiu kobiety są okresy kiedy tego okresu nie ma lub spóźnia się i należy wtedy bacznie obserwować swój organizm i uczyć się rozpoznawać symptomy Z ciała , które dają pani informacje. Proszę odczekać i pójść do ginekologa , który się panią opiekuje i poradzić się w tym temacie.
Pozdrawiam