Spożywanie ostrych pokarmów a krew w kale

witam jakis czas temu zauwazylam krew w kale a co dp tego w muszli klozetowej woda robi sie czerwona podczas oddawania kału na papierze krew a dzieje sie tak tylko wtedy gdy zjem ostre poptrawy albo wypije alkohol mam sie udac z tym do lekarza na dalsze badania ?i co to moze byc?

Witam,
najpewniej ma to związek z hemoroidami.
Proponuję oczywiście wizytę u lek. rodzinnego celem diagnozy, ale oprócz tego radziłabym zakup w aptece czopków doodbytniczych na hemoroidy oraz unikanie ostrych przypraw oraz alkoholu.

Pozdrawiam!