Spuchnięta powieka od dwóch tygodni

Witam.Od tygodnia juz mam spuchnieta prawa powieke gorna,stopniowo mi puchnie,ale nie boli,nie piecze,nie swedzi,nie ma zadnej wydzieliny.Co moze byc przyczyna tego?Nie jestem alergiczka,nigdy nie mialam takich problemow.

Witam. Izolowana opuchlizna jednej powieki najczęściej spowodowana jest miejscowym stanem zapalnym. Proszę udać się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.