Środki przeciwbólowe przy nowotworach kości i prostaty

mąż ma raka prostaty i przerzuty do kości do tej pory bral tylko olfen przeciwbólowe od 4 dni nasilił sie ból kosci czy brać leki przeciw bólowe czy lepiej naswietlać

Jedno nie wyklucza drugiego. W razie braku skuteczności leków, można dopasować inne. Napromienianie może również przynieść poprawę. Decyzja do podjęcia po bezpośredniej konsultacji onkologicznej.