Stałe szumy w uszach, zawroty głowy, zaburzenia widzenia

mam stale szumy w uszach,zawroty głowy,jest mi ciągle nie dobrze,bolą mnie oczy,pogorszył mi się wzrok,rok temu wykryta mi nużeńce w oczach,teraz łojotok czy mogę mieć też chorobę meuniere są podobne objawy uszy są zatykane,stale jakby coś pompowało w uchu,nikt nie dał mi na rezonans co mam zrobić żeby sobie ulżyć,kiedyś miałam takie zawroty ze nie mogłam się podnieść z łóżka proszę o pomoc i z góry dziękuję

powinna się pani udać na diagnostykę oto neurologiczną do osób które się na tym znają jest takie centrum bydgoszczy nazywa się vertigo na ulicy grudziądzkiej proszę poszukać w internecie kontaktu i do nich pojechać na badania