Szumy w uszach, zawroty głowy

Witam.Od 12lat mam szum w lewym uchu,od roku doszły do tego zawroty głowy. Zaczęłam brac betaserc a od pół roku doszły zawroty i silne wymioty. rezonans i tomograf nie wykazały nic niepokojacego ale lekarz otolaryngolog podejrzewa chorobę meniera i zakfalifikowałmnie na operacje przeciecia nerwuprzedsionkowego.Stad moje pytanie o przebieg i wynik tej operacji i najwazniejsze czy skończą sie te moje dolegliwosci.dziekuje za odpowiedż.

Choroba Meniera zaczyna się w młodym wieku. Nie znam Twoich badań więc nie mogę odpowiedzieć Ci konkretnie. To trudna operacja. Zdiagnozuj się w Klinice Szumów Usznych w IPiFS w Warszawie.