Stan po operacji koślawego palca

Jak można rozwiązać problem z nieudaną operacją koślawego palca. Doktor - ortopeda nie słucha mnie, wydaje mu się, że moje odczucia są bezpodstawne - na zdjęciu wszystko gra - dodam że doktor tylko wyprostował mi ścięgno - wogóle nie ruszał kości aby zachować poduszkę.... A kostka jak wystawała tak wystaję - i do tego dochodzi ból - mam śrubkę, ponoć tytanową WOW i niby mam się nią zachwycać. Jakiś koszmar. Dodam że miałam dwa lata temu już operacje na drugiej stopie -i wszystko jest w porządku

Aleksander Ropielewski

Nie mogę się wypowiedzieć bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i oceny zmian w badaniach obrazowych. W opisanej sytuacji sugeruję kontakt z innym lekarzem.