Stan po operacji przepukliny pachwinowej i ból w kroczu

Witam. Jestem 2 tygodnie po operacji przepukliny pachwinowej metodą Liechtensteina czyli z użyciem siatki . Odczuwam ból kojarzący się z obcieraniem w kroczu a dokładnie w miejscu gdzie zaczyna się noga. Najbardziej czuje to gdy chodzę. Czy może być to ta wszyta siatka ? Proszę o odpowiedź

Wrastanie siatki to długotrwały proces, który ,może dawać dolegliwości i bólu i pieczenia. Jeżeli jednak Pana stan niepokoi Pana, powinien Pan zgłosić to swojemu lekarzowi. Jeżeli potwierdzi objawy z obecnością siatki, trzeba będzie parę tygodni poczekać na ich ustąpienie.