Stan po operacyjnym usunięciu oponiaka

W badaniu MR uwidoczniono stan po operacyjnym usunięciu tu okolicy górnej części płata czołowego lewego. Widoczny jest w tej okolicy nieprawidłowy obszar o wym * 29x20x18 mm składająca się z ubytków tkanki mózgowej, ognisk stłuszczenia i obszarów tkanki glejowej. Po dożylnym podaniu kontrastu widoczne jest wzmocnienie naczyń w tym obszarze. Po za tym sygnał istoty białej i szarej prawidłowy. Ciało modzelowate w normie szerokości bez przemieszczeń i ucisków. Przestrzeń podpajęczynówkowa nieposzer
Czy mógłbym prosić, o przetłumaczenie wyniku kontrolnego MR po całkowitym usunięciu oponiaka: - http://zapodaj.net/25041ede8968f.jpg.html

Witam serdecznie,
W celu oceny wyniku kontrolnego badania MR głowy konieczne jest poza przedstawionym opisem zobaczenie samego badania, czyli obrazów MR, najlepiej do porównania przedoperacyjnych i pooperacyjnych. To przy znajomości wyniku badania histopatologicznego pozwoli na zaplanowanie dalszego postępowania. Udostępniam pacjentom możliwość przesłania dokumentacji medycznej do konsultacji pod adresem: www.joannaurbanowska.pl

Pozdrawiam
dr n. med. Joanna Urbanowska