Stan po usunięciu migdałów u 6-latka

6 latek. stan po usunięciu migdałów, dalsza diagnostyka ze względu na ciągłe infekcje i minimum raz w miesiącu antybiotyk w TK wykazuje masywne zmiany w TK o grubości 20-30 JH wypełniające całe światło zatok szczękowych, komórek sitowia oraz zatok klinowych, kompleksy ujściowe całkowicie niedrożne Okrężne zgrubienie błon. śluzowej, pogrubienie małżowin nosowych szcz. dolnej i środkowej Ścieńczałe blaszki kostne sitowia oraz przyśrodkowe ściany obu zatok szczękowych odcinkowe niewidoczne. Co robic?

Ten opis TK zatok pasuje do przewlekłego zapalenia zatok z polipami jak u dorosłego człowieka! Albo to jest pomyłka w TK albo nie wiem co tam się dzieje? Weź to wszystko i przyjedź do mnie.