Stan po zdjęciu szwu z szyjki macicy w 38. tygodniu ciąży

Witam :) Jestem w 38tyg.ciazy. Tydzien temu mialam zdejmowany szew okrezny z szyjki macicy (bardzo bolesnie, poniewaz, lekarz mial ciezko znalezc szew, gdyz szyjka byla zbyt wysoko i bylam zbyt ciasna) Po zdjeciu szwu, czuje sie tak samo jak ze szwem, czuje lekkie szczypanie lub ciagniecie. Moje pytanie to: czy szew mogl zostac zdjety nie calkowicie? (Podczas zdejmowania lekarz mowil, ze szew ma 2 czesci i on musi przecinac 2 razy) Mialam 2 porody przewczesne 23 i 21tc. Teraz porodu ani rusz

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić jednoznacznie bez możliwości oceny stanu miejscowego. Nie można wykluczyć, że szew nie został całkowicie usunięty.