Stan podgorączkowy przy podejrzeniu ciąży

Witam :) 18 czerwca współżylam pierwszy raz z chlopakiem . Stosunek byl przerywany z prezerwatywa i do tego nie bylo wytrysku . Godzine po krwawilam . Wszystko bylo w porzadku . 30 czerwca dostalam okresu . Przez pierwsze trzt dni byl bardzo obfity z wydzielina . 4 dnia okresu wspolzylam znow ale juz bez prezerwatywy lecz takze nie bylo wytrysku . Od 5 dnia mam temperature 37 . 7 dnia okres sie skonczyl a stan podgoraczkowy nadal jest .

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli ma Pani wątpliwości czy nie jest w ciąży to proponuję zastosować paracetamol jako lek przeciwgorączkowy.