Stan zapalny całego organizmu pół roku po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego

Witam!Osoba w wieku 83 lat została poddana zabiegowi wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Pół roku później kobieta ta została przewieziona do szpitala z silnym zapaleniem całego organizmu (również w obrębie stawu biodrowego). Po powrocie ze szpitala i wpakowaniu w siebie przez 3 tygodnie antybiotyków stan się nie poprawił. Ból towarzyszący tej kobiecie właściwie wyklucza ją z najprostszych czynności codziennego życia. Nie rozumiem jak może ją tak boleć ta noga. Wg lekarzy wszystko jest ok.

Witam. To smutne, ale z oddali wygląda to infekcję w okolicy protezy. Potwierdzenia można szukać w badaniach krwi: OB. leukocytoza, CRP no i oczywiście w RTG. Poznań słynie z doskonałych ortopedów - trzeba by zasięgnąć opinii innego ze świeżym spojrzeniem.