Stan zapalny i krosty na skórze

Witam. Od jakiegoś czasu mam stan zapalny (zdj) i na tym pojawiły się jakieś białe kropki. Nic mnie nie boli ,nie swędzi. Są jakieś leki bez recepty na takie coś czy konieczna jest wizyta u lekarza ? pozdrawiam http://zapodaj.net/b325b00bb1e91.jpg.html

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty dermatologa. Lekarz oceni zmiany oraz wdroży odpowiednie leczenie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl