Staphylococcus spp i aureus

Witam. Mam 22 lata. Mój problem zaczął się pół roku temu. Ginekolog stwierdził u mnie zapalenie przydatków i przepisał 3 dniowy antybiotyk. Po tym antybiotyku wystąpiło zapalenie pęcherza i przeziębienie. Trwało standardowo tydzień. Od tamtego czasu ciągle boli mnie gardło, szczególnie rano. Przechodzi po wypiciu ciepłej herbaty. Innych objawów nie mam, morfologia ok, wymaz z gardła i nosa- lekarz mówi że ok ,,staphylococcus spp i aureus''-nieliczne stanowiące flore fizjologiczną. Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i najpewniej wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić pomocej odpowiedzi, ponieważ objawy są mało charakterystyczne. Sugeruję kontakt z internistą, który postara się zawęzić możliwe przyczyny Pani dolegliwości i rozpocząć celowane leczenie.