Starania o ciążę a bolesne piersi, uczucie ciągnięcia w podbrzuszu oraz bóle jajników

W marcu'12 urodziłam córke ciąza bezprob. W lipcu'13 brałam tabletki odstawiłam je po 21d. W sierpniu zaszłam w ciąze etapowa w 5tyg doszło do plamienia duży ból pleców laparoskopia. Znów się staramy znów.Zaraz po owulacji ok 21,06 było mi niedobrze bolały piersi ciągnący ból w okolicy pępka, ból jajników. Po 3 d przestały boleć, ale teraz znów bolą piersi pojawiła się żyła na sutku, rano źle się czuję i dwa dni temu bolał mnie raz lewy raz prawy jajnik. Okres ok 06,06(30dni moze znów coś złego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie można wykluczyć bądź potwierdzić ciąży. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów wskazana jest wizyta u lekarza.