Ból piersi, mdłości, ból jajników i ciągnący ból od pępka

W marcu'12r zdrowa ciąza Lipiec'13 tab.anty po 21 dniach odstawienie tab Sierpien'13 ciaza pozamaciczna Ost okres 06.06 i staranie o dziecko. Ok 21.06 owulacja zaraz po tym ból piersi, mdłości, ból jajników i ciągnący ból od pępka.Wszystko ustało, 2 dni temu ból lewego jajnika i póżniej prawego i żyła widoczna na sutku, której wczesniej nie było i poranna niechęc do jedzienia. test ciązowy na razie negtywny. Okres o 05.06 Czy te bóle i zmiany to znów coś złego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie można potwierdzić lub wykluczyć ciąży. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów proszę udać się na wizytę do lekarza.