Starania o ciążę a infekcja i żółte upławy

Witam serdecznie. Mam pytanie. Staraliśmy się z mężem o dziecko tydzień temu . Czuje ze mam jakąś infekcję mam żółte upławy i swędzenie czy mogę wziąć hexsagin duo . Proszę o odpowiedź jak najszybciej

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, może Pani. Jednak sugerowałabym osobiste skonsultowanie się z ginekologiem, by potwierdził infekcję w drogach rodnych.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który wdroży właściwe leczenie. Hexagyn duo jak najbardziej może Pani jednak zażyć.