Upławy przy leczeniu farmakologicznym nadżerki

Witam. Od lutego leczę nadżerkę. Dwa razy miałam solcogyn i po nim albo mucovagin albo cicatridina. Nadżerka nadal jest. Mam dużo upławów, które zmieniają się. Ostatnio są grudkowate i brązowe z krwią. Czy to możliwe, że to od vitagin c ?Pani w aptece powiedziała, że działa tak samo jak mucovagin, bo akurat tego nie miała. Kupiłam też laktacyd femina. Od czasu kiedy je stosuje śluz zmienił się z grudki :( Błagam o pomoc.

Szanowna Pani!

Z Pani opisu wydaje się,że akurat w tej chwili ma Pani dodatkowo infekcję pochwową.
Proponuję skontaktować się ze swoim ginekologiem, jeżeli ją potwierdzi ,zaleci Pani leczenia.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka