Starania o ciążę a obfite krwawienie z dużą ilością skrzepów

witam mam pytanie od ponad miesiaca straram sie z chlopakiem o dziecko 08.11. powinnam dostac miesiaczke ale byly tylko rozowe plamienia a dzis 12.11 dostalam miesiaczke ktora jest bardzo silna i mam duzo skrzepow czy mam sie czym martwic

Aleksander Ropielewski

Opisana przez Panią sytuacja nie budzi mojego niepokoju, jeżeli jednak jest to dla Pani coś niepokojącego sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego nie mam 100% pewności.