Starania o ciążę od dwóch lat i wynik badań

Od 2lat chce zajść w ciążę. Po roku zaszłam, niestety puste jajo płodowe.  Aby zajść w 2 i 3ciążę przyjmowałam clostilbegyt. Niestety obie były biochemiczne. Moje cykle są owu. jednak trwają od 36-40 dn. Po 2 ciąży robiłam badania: Białko S - wolne ok, Białko C lekko podw., Toxopl. IGm, IGg ujemne. CMV IgG,100 IU/ml, CMV IgM <5,00 AU/ml, TSH, FT3, FT4, ok. Przeciwciała anty-TG i TPO ok Przeci antykardiolipidowe IgM wynik negatywny, C-3c oraz C4 składowa dopełniacza lekko podwyższone. Co jeszcze

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że jest Pani pod opieką specjalisty ginekologa zajmującego się problematyką niepłodności. Jeśli zatem w wykonanych badaniach laboratoryjnych nie zdiagnozowano przyczyny problemów z zajściem w ciążę warto pomyśleć o badaniach obrazowych, np. histerosalpingografii. Nie napisała Pani o badaniach partnera - czy były przeprowadzone? Jeśli nie, zdecydowanie należałoby to zrobić.