Starania o ciężę i jednodniowe miesiączki

Witam pisałąm już wcześniej ale mam pytanie bo staramy się z mężem o dziecko mimo tego ze mam już dwoje dzieci z poprzedniego małżenstwa . niestety tym razem nam sie nie udaje, współżyjemy codziennie i nie ma efektów mimo że miesiączkę mam regularnie ale krwawienie trwa tylko jeden dzień co mogę zrobić żeby zajść w ciążę? proszę o odpowiedź

Nie odpowiedziała Pani od kiedy staracie się o ciążę. Ja odpowiem - minimum rok, wtedy rozpoczyna się diagnostykę. Należy współżyć spontanicznie, bez paranoicznego liczenia dni płodnych, bo to nic nie daje.