Starania o dziecko a Clostibegyt

staram się z mezem o dzidzie brałam wczesiej clostibegyt już nie biore od 3 cykli w tym cyklu moim zdaniem z owulacja było ok sluz jak kurze jajo a w 18 dniu cyklu zauwazylam na papierze sluz z czerwonymi nitkami (krew) i zolte plamy na bieliźnie co to oznacza

Lek. Tomasz Budlewski

Być może oznacza krwawienie implantacyjne. proponuje wykonać badanie beta hcg i udać się do lekarza ginekologa.