Starania o dziecko i położenie szyjki macicy

dzień dobry. Proszę o poradę. Staramy się z mężem o dziecko, po nieudanych próbach(cykle 42 dni)dostałam leki clostilbegyt(od 3-7dc)i duphaston.W 11dc estradiol wyniósł 336pg/ml jednak temperatura wskazała że owulacja była 19dc ( pozytywny test , szyjka i śluz na to wskazały również). Duphaston zaczęłam brać od 20dc. Przez 5 dni po owulacji szyjka zamknęła się,obniżyła i stwardniała, jednak teraz w 6dc poszła do góry.Co to oznacza? Proszę mi powiedzieć czy możliwa była owulacja 19dc? Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Możliwa była owulacja w 19 dc. W przypadku dalszych niepowodzeń pomimo zastosowanego leczenia proszę udać się na wizytę do lekarza.