Starania o dziecko, krwawienie z dróg rodnych u 37-letniej kobiety

Witam mam 37lat.staram sie o dzidziusia.cykl mam co 28.29dni.bylam stymulowana w styczniu lekami.w styczniu mialam miesioczkie 16.leki bralam odd jajeczkowania fastimon i femara.mialam 3dojzale jajeczka o 22m.po 14 dniach mialam zrobic test ciozowy rano i wyszed pozytywny przyjmowalam litinus 100mg.dopichwowo.insyminacje mialam 13cyklu.nasieniem dawcy.i to litinus przyjmowalam.rano test a wieczorem cos mi bialo brozowego wylecialo maz jakas i 3dni krwawilam jak miesioczka.czy w ciozy jestem?

Renata GrzechociĹska

Trudno ocenić czy nie doszło do poronienia. Niektóre kobiety na początku ciąży miesiączkują regularnie. Dlatego proszę udać się do ginekologa, który oceni Pani stan.