Starania o dziecko po odstawieniu tabletek

Witam mam 18 lat, misiaczkuje od5 lat w lipcu odstawiłam tabletki anty. i od 3msc starmy sie o dziecko. Prawie od 3 tyg. biore tabl. na uregulowanie miesiaczki. lecz moja miesiaczka wyglada tak ze dostałam 13.08-19.08 nastepnie 6.10-11.10 okolo 6.11 miałam plaminia przez 3 dni. Robiłam test ciążowy lecz był negatywny(trzy dni temu). Proszę o jakąś porade. Dlaczego ta miesiączka tak trwa i czy to jest powód moich niepowodzeń o dziecko?Dodam jeszcze że mam nadrzerke.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę starać się dalej. Jeśli wystąpią u Pani jakieś niepokojące objawy proszę skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam.