Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Starania o dziecko w 28-dniowych cyklach

Witam! Od pół roku staramy się z mężem o dziecko. Moje cykle wynoszą od 28 do 29 dni. Ostatni okres miałam 15 lutego. Z mężem kochaliśmy się w dni płodne. Zazwyczaj tydzień przed okresem bolał mnie brzuch, w tym miesiącu nie. Mam obrzmiałe piersi, delikatnie wrażliwe sutki i zauważyłam na wkładce od 15 marca żółtawą wydzielinę. Dodam też, że mam lekkie zawroty i bóle głowy. Test robiłam 11 marca i był negatywny, czy pomimo tego istnieje szansa, że jestem w ciąży? proszę o odp.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Dzieci palących matek

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, tak, istnieje taka możliwość, zwłaszcza, jeżeli kolejna miesiączka nie pojawiła się w spodziewanym terminie. Proszę powtórzyć test ciążowy, a wobec kolejnego negatywnego wyniku i utrzymującego się braku miesiączki zalecany jest kontakt z ginekologiem.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy