Staranie o ciążę a brak okresu i negatywny test ciążowy

Witam, mam 21 lat i wraz z mężem staramy sie o dziecko. Niestety ostatnio okres spóźnia mi sie o 2 miesiące a wynik testu jest ujemny. Już nieraz zdarzały mi sie opóźnienia w miesiączce ale to była kwestia tygodnia góra dwóch. Jakie badania zrobić? Wizyte do lekarza mam umówioną dopiero za 3 tygodnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiedni rodzaj badań. Sądzę, że należy rozpocząć od USG narządu rodnego.